Leśna Kraina- Zaprasza!

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Jesień w leśnej szkółce

2020.09.25

"Jesień, nasza złocista jesień, w wiklinowym koszu podarki dla nas niesie..."

Sprzątanie Świata 2020

2020.09.24

Tematem tegorocznej akcji Sprzątania Świata, które odbywa się w dniach 18-20 września, jest „Plastik? Rezygnuję. Redukuję". Segreguję. Celem akcji jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz odnowy środowiska.

PRZEDSZKOLAKI Z LEŚNEJ KRAINY ŚWIĘTUJĄ SWÓJ WYJĄTKOWY DZIEŃ

2020.09.21

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm ustanowił ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

LEŚNA KRAINA BEZPIECZNA I ZDROWA

2020.09.18

Dnia 17. września Leśną Krainę odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim - Pan Jakub Więsak i Pan Paweł Kobyliński. Naszymi gośćmi były również przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sokołowie Podlaskim – Pani Mariola Witkowska i Pani Agnieszka Milik.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W LEŚNEJ KRAINIE

2020.09.16

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest na całym świecie 15 września – jest to święto, które ma na celu pobudzenie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.