Kochamy Was całym sercem

W zimowym kalendarzu każdego z nas szczególne miejsce zajmują dwa wyjątkowe dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To bez wątpienia jest DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA.

Dziadkowie są wielkim skarbem dla swoich wnuków. To oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Zawsze mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. To dla nich wnuczęta są radością życia.

Te dni są również czasem, kiedy powinniśmy chociaż na moment zastanowić się, co tak naprawdę zawdzięczamy swoim Dziadkom. To przecież oni kultywują rodzinne tradycje i podtrzymują w nas pamięć o tym, co ważne i piękne.

W piątek, 20 stycznia przeżyliśmy cudowną uroczystość pełną ciepła rodzinnego, na którą dzięki technologii komputerowej mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkie Babcie i wszystkich Dziadziusiów.

W kolorowej scenerii zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup. Nie zabrakło pięknych tańców, wierszy i piosenek. W ten sposób wnuczęta mogły podziękować za miłość, cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają im DZIADKOWIE. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”.

Święto Babci i Dziadziusia to czas pełen wzruszeń,

radości i pięknych przeżyć.

Babciu, Dziadku bądźcie z nami.

Damy Wam łąkę z kwiatami, ze skowronkiem.

Do wąchania, patrzenia…

A do łąki dodamy życzenia:

Nawet, gdy się zachmurzy na niebie,

Nawet, gdy się nazbiera kłopotów,

My uśmiechamy się do Was zawsze,

Jak dziś, jak teraz!

Słoneczka