Żegnaj lato na rok...

”Żegnaj lato na rok” to owocowe zabawy na świeżym powietrzu, które odbyły się 26 września wśród starszych przedszkolaków (WIEWIÓRKI I MISIE). W tym roku zagościły one po raz pierwszy w kalendarzu imprez naszego przedszkola. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane kolorowo, a przede wszystkim w wyśmienitych humorach. Pogoda dopisała, więc zabawa odbyła się w plenerze, w Parku im. Michała Kleofasa Ogińskiego.

Rozpoczęło się od znanych pląsów i przyśpiewek, bawiliśmy się zaczarowaną kolorową chustą, dzieci rozwiązywały ciekawe zagadki przyrodnicze o lecie, były owocowe konkurencje, nie zabrakło również „owocowej sesji fotograficznej”. Celem zabawy było integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.