Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy...

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny.
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk.
                  Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
                  Każdego dnia dobry uczynek -
                  To jest od chłopców upominek"
   Zbigniew Jeżyna

8 i 10 MARCA to wyjątkowe dni w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie Panie i Panowie, zarówno ci  duzi, jak i mali.  Dzieci z Leśnej Krainy nawzajem złożyły sobie życzenia, tradycyjnie zaśpiewały uroczyste „100 lat”, a także wręczyły piękne laurki
i niespodzianki. Ze szczególnym zaangażowaniem starały się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków,  świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto Pań i Panów, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,

to doskonała okazja, aby kształtować wśród dzieci chęć sprawiania radości swoim najbliższym.

Jakże pięknie jest wówczas wokół nas.

Słoneczka Słoneczka 2

Misie Misie 2