LEŚNA KRAINA NAGRODZONA OGÓLNOPOLSKIM CERTYFIKATEM

W bieżącym roku szkolnym w LEŚNEJ KRAINIE  realizowany był Ogólnopolski Projekt Edukacyjny pt. „Przybij piątkę rodzinie” zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego i miesięcznika wychowania przedszkolnego BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Projekt ten doskonale wpisał się  w realizację  kierunku polityki oświatowej Ministerstwa Edukacji i Nauki w roku szkolnym 2022/2023 Wspomaganie wychowawczej roli rodziny przez właściwą organizację i realizację zadań edukacyjnych oraz założeń podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

W ramach zadań projektowych systematycznie każdego miesiąca realizowane były działania, które zaowocowały przyznaniem

CERTYFIKATU dla LEŚNEJ KRAINY

za aktywny, twórczy i kreatywny udział.

Jesteśmy przekonani, że realizacja  projektu przyczyniła się do wzmocnienia roli rodziny, a także uświadomiła, że w jedności rodziny tkwi siła niezbędna do pokonywania wszelkich przeciwności losu.