MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W LEŚNEJ KRAINIE

Piękną tradycją Leśnej Krainy jest uroczyste świętowanie Narodzenia Pana Jezusa, które gromadzi wokół żłóbka całą społeczność przedszkolną.

Tak również było 14. grudnia.  Niezwykle rodzinną uroczystość rozpoczęła Dyrektor Leśnej Krainy - Pani Ewa Zakrzewska, która złożyła wszystkim obecnym gorące życzenia świąteczne. W pięknych Jasełkach  zatytułowanych „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś” zaprezentowali  się  Rodzice z Leśnej Krainy. Przed Dzieciątkiem Jezus wystąpiły także przedszkolaki z Leśnej Krainy,  które swoim tańcem, śpiewem i grą na instrumentach wprowadziły wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt.

Po serdecznych życzeniach przyszedł czas na słodkości przygotowane dzięki życzliwości naszych kochanych rodziców. Miłym akcentem były prezenty – niespodzianki przygotowane przez dzieci dla swoich najbliższych. Dzień 14. grudnia otaczała aura nostalgii i przyjaźni, jaką zawsze odczuwa się podczas rodzinnych spotkań.

Nastał cudowny dla wszystkich czas - Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom  Przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one ciepłe w sercu, zimowe na zewnątrz, wypełnione radością i miłością, a Nowy Rok 2024 niech spełni wszelkie marzenia, niesie optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.