Dzień Przedszkolaka 2023

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Leśna Kraina święto to uczczono trochę nie typowo. Leśna Kraina uczy obcowania z naturą , na świeżym powietrzu, blisko zwierząt. Tak też było i tego dnia. Oprócz zabaw, pląsów i wesołych piosenek odbyły się warsztaty przyrodnicze. „Odlotowe pokazy” to lekcja przyrody połączona z zabawą. Możliwość zobaczenia, pogłaskania i zrobienia sobie zdjęcia z wyjątkowym zwierzątkiem. Przedszkolaki dowiedziały się o życiu, zachowaniu i nawykach takich gatunków zwierząt jak: żółw, jaszczurka i wąż mahoniowy. Kolejnym punktem atrakcji Dnia Przedszkolaka był piknik i rozpalenie ogniska na trenie naszego przedszkola oraz pieczenie pysznych kiełbasek, które każdy przedszkolak zajadał w wielkim apetytem.

Słoneczka 1, Słoneczka 2

Krasnale1, Krasnale2