KOCHANYM BABCIOM I KOCHANYM DZIADZIUSIOM…

   W zimowym kalendarzu każdego z nas szczególne miejsce zajmują dwa wyjątkowe dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To bez wątpienia jest DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADZIUSIA.

   Dziadkowie są wielkim skarbem dla swoich wnuków. To oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Zawsze mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. To dla nich wnuczęta są radością życia.

   Te dni są również czasem, kiedy powinniśmy chociaż na moment zastanowić się, co zawdzięczamy swoim Dziadkom. To przecież oni kultywują rodzinne tradycje i podtrzymują w nas pamięć o tym, co ważne i piękne.

   W czwartek, 08 lutego przeżyliśmy cudowny dzień pełen ciepła rodzinnego, na który mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkie Babcie i wszystkich Dziadziusiów.

   W kolorowej scenerii zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup. Nie zabrakło pięknych tańców, wierszy i piosenek. W ten sposób wnuczęta mogły podziękować za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają im DZIADKOWIE. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”.

Święto Babci i Dziadziusia to dzień pełen wzruszeń,

radości i pięknych przeżyć.

 

 

Sloneczka 1, 2

Krasnale 1, 2

Wiewiórki 1, 2

Misie 1, 2