CHYLIMY GŁOWY W PODZIĘCE ZA WASZ TRUD I SERCE!

Dnia 12.10.2023r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. To święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze. Już od rana czuć było atmosferę wielkiego święta: przedszkolaki ubrane w piękne stroje galowe, udekorowana sala, zaproszeni goście. Dzieci z grupy „Wiewiórki” zaprezentowały piękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek oraz tańca.

Po zakończeniu części artystycznej podziękowania i życzenia w imieniu  Rady Rodziców przekazała  Pani Maria  Skwarek.

Pani Dyrektor – Ewa Zakrzewska życzyła pracownikom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości  i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych celów.

Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom

za dobre słowo i za miłe niespodzianki.