"Szanowni Państwo, Drogie Dzieci, Rodzice, Pracownicy Przedszkola
Pani Ewa Zakrzewska Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 4 LEŚNA KRAINA, została wyróżniona nominacją w  II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor Szkoły, Super  Dyrektor Przedszkola.
Serdecznie gratulujemy tego, że w Państwa placówce funkcję kierowniczą pełni osoba, która jest liderem w swoim środowisku, łączy profesjonalizm skutecznego menedżera, wychowawcy i nauczyciela z entuzjazmem tworzenia nowych rozwiązań. Na zgłoszenia właśnie takich osób czekaliśmy.
Fakt zgłoszenia do konkursu jest najwyższym wyróżnieniem i świadczy o tym, że środowisko szkolne, lokalne i instytucjonalne docenia wkład pracy Dyrektora w rozwój placówki.

Konkurs Super Dyrektor Szkoły, Super Dyrektor Przedszkola jest organizowany pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Kuratoriów Oświat przez czasopisma „Dyrektor Szkoły” oraz „Przed Szkołą” wydawane przez Wolters Kluwer S.A.
Z wyrazami szacunku:

Ewa Brańska Małgorzata Pomianowska Elżbieta Piotrowska-Albin"

Celem konkursu było wyłonienie i ukazanie szerszemu środowisku edukacyjnemu dyrektorów liderów, którzy szukając nowych pomysłów i stosując pionierskie metody, łączą w swych działaniach profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli.
Super Dyrektorzy to osoby, które budują szkołę, przedszkole jako uczącą się społeczność posiadającą wspólnie wypracowaną wizję i standardy pracy oraz tworzącą przyjazną atmosferę, która sprzyja edukacji i buduje odpowiedzialność za osiągnięcia uczniów. Placówkę otwartą na środowisko, dbającą o relacje z rodzicami oraz bliższym i dalszym otoczeniem.

Nasz Super Dyrektor

2015.11.23

Uroczyste gratulacje Super Dyrektorowi – Ewie Zakrzewskiej złożyli przedstawiciele całej społeczności przedszkolnej. Przedstawiciele Rady Rodziców pogratulowali tak wielkiego sukcesu i wręczyli kwiaty, pracownicy przedszkola zamówili przepiękny tort z napisem „Ewa Zakrzewska Super Dyrektor Przedszkola” a dzieci wykonały własnoręczny album „Super Dyrektor Pani Ewa Zakrzewska”. Wszyscy razem odśpiewaliśmy hymn przedszkola i sto lat. Nie zabrakło też kosza słodyczy dla dzieci.Wzruszona Pani Ewa Zakrzewska powiedziała: serdecznie dziękuję swoim Super Nauczycielom i Super Rodzicom, którzy zgłosili moją kandydaturę do konkursu. Jest to sukces całej społeczności przedszkolnej: wychowanków, nauczycieli, pracowników i rodziców.  Wszyscy wspólnie zapracowali na to szczególne wyróżnienie.W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 200 dyrektorów szkół i przedszkoli z całej Polski. Kapituła Konkursu, której w tym roku ponownie przewodniczyła prof. dr hab. Małgorzata Żytko z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego nominowała  13 dyrektorów z całego kraju, w tym 2 dyrektorów Przedszkoli.Pani dyrektor Ewa Zakrzewska znalazła się w gronie 13 najlepszych dyrektorów z całej Polski. Jest to ogromne wyróżnienie dla Przedszkola i Miasta Sokołów Podlaski. Nagrody dla najlepszych były jednym z głównych wydarzeń II Kongresu „Edukacja i Rozwój”. Jest to najwyższe wyróżnienie świadczące o tym, że środowisko przedszkolne, lokalne docenia wkład pracy dyrektora w rozwój placówki. Niezależnie od werdyktu Kapituły Pani Dyrektor Ewa Zakrzewska otrzymała również specjalną nagrodę wydawnictwa Nowa Era.My, przedszkolna społeczność, wiedzieliśmy od zawsze, że naszą placówką zarządza najlepszy dyrektor w Polsce, a potwierdzeniem jest to ogólnopolskie wyróżnienie. Jesteśmy dumni z naszej Pani Dyrektor.

DYREKTOR ROKU 2015

Kuratorium Oświty w Warszawie /Delegatura w Siedlcach>>

List gratulacyjny Mazowieckiego Kuratora Oświaty  2015.12.22

22 grudnia odwiedziła nasze przedszkole pani Grażyna Staręga - starszy wizytator Delegatury w Siedlcach  Kuratorium Oświaty w Warszawie. Podczas spotkania z dziećmi i całym personelem przekazała list gratulacyjny Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie dla naszej pani dyrektor Ewy Zakrzewskiej za działania, kreatywność, umiejętności kierownicze, pedagogiczne i społeczne.
Dzieci powitały Panią wizytator kolędami z układem tanecznym oraz życzeniami. Pani Grażyna Staręga pogratulowała pani Ewie Zakrzewskiej tak wielkiego sukcesu i odczytała list gratulacyjny, następnie złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne i noworoczne .