Wielka Fabryka Elfów

Dnia 12 stycznia  2024 r Słoneczka i Krasnale  wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Warszawy na PGE Narodowy,  do Wielkiej Fabryki Elfów. Celem wycieczki było spotkanie z Mikołajem. Jak okazało po przyjeździe na miejsce, żeby spotkać się z Mikołajem,  dzieci musiały stworzyć  Eliksir świąteczny. Eliksir składał się z anyżu, suszonej pomarańczy, goździków i cynamonu. Dzieci z zapartym tchem i niesamowitym zaangażowaniem podjęły wyzwanie i postanowiły pomóc odtworzyć świąteczny zapach. . Na uczestników czekało kilka wyzwań, zagadek i zabaw , którym oczywiście wszyscy podołali i mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem. Podczas całej ścieżki towarzyszyły dzieciom elfy św. Mikołaja. Po spotkaniu z ulubieńcem wszystkich dzieci każdy uczestnik otrzymał upominek i dyplom.

Słoneczka 1, 2

Krasnale 1, 2,