Serce dla Sokołowa

Dnia 29 maja KRASNALE i WIEWIÓRKI wyruszyły do PARKU PRZEMYSŁOWEGO, aby wziąć udział w warsztatach plastycznych SERCE DLA SOKOŁOWA.

Dzieci z flagami miasta i balonami utworzyły zielono – żółto – czarny korowód nawiązujący do barw Sokołowa Podlaskiego. Mijając napotkanych przechodniów z radością wręczały te kolorowe symbole podkreślając, że wszyscy jesteśmy z SOKOŁOWA PODLASKIEGO.

W pięknej scenerii PARKU PRZEMYSŁOWEGO przedszkolaki odśpiewały HYMN LEŚNEJ KRAINY, aby podkreślić tożsamość z naszym miastem. KRASNALE  i WIEWIÓRKI wysłuchały „Legendy Sokołowskiej”, a także udały się na wirtualny spacer po Sokołowie.

Korzystając ze słonecznej pogody dzieci z radością chwyciły  za pędzle i kolorowe farby, aby wykonać plakaty SERCE DLA SOKOŁOWA. Na świeżym powietrzu, przedszkolaki wykazały się pomysłowością i twórczym zapałem. Na dużych arkuszach papieru pojawiły się kwiaty, motyle, które stanowiły tło dla ogromnego czerwonego serca. Przedszkolaki z radością wróciły do Leśnej Krainy dekorując plakatami plac przedszkolny.

SOKOŁÓW PODLASKI TO NASZE MIASTO!!!

krasnale

wiewiórki