Imieniny Mikołaja

6 grudnia w Leśnej Krainie,  w grupach naszych 3 i 4 -latków zrobiło się bardzo czerwono. Tego dnia, dnia w którym święty Mikołaj roznosi dzieciom prezenty, nasze młodze grupy postanowiły uczcić jego imieniny.

Sloneczka powiedziały wierszyk i zaśpiewały piosenkę dla Mikołaja, ktory oczywiście wszystko słyszy i widzi w czym pomagają mu jego magiczne Elfy ;-) Krasnale wystąpiły w montażu słowno-muzycznym. Jednak największą radoć sprawił dzieciom Mikołaj, który przyjechał z Nadleśnictwa Sokołów. Nasz przyjaciel Pan Maciej Wójcicki zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Sokołów nie zapomniał o Małych Przyjaciołach Lasu i przywiózł dzieciom słodkie upominki. Wspólna zabawa trwała do... obiadku,  potem nasze Słoneczka i Krasnale odpoczywały śniąc o saniach świętego Mikolaja i jego reniferach, zwłaszcza o Rudolfie.

Słoneczka