Pożegnania nadszedł czas

Dzień 21. 06. 2021r. dla jednych jest to zwykły dzień, ale dla nas był on wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i niekłamanych wzruszeń, bowiem w Leśnej Krainie  odbyła się wyjątkowa uroczystość -  „Pożegnanie starszaków”. Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły.

Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków.

MISIE  przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był Polonez, wiersze, tańce i piosenki. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor Ewa Zakrzewska podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, upominki oraz książki.  Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, dzieciom natomiast życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.