100 LAT!!! DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie KOBIETY zarówno te duże, jak i te małe. Chłopcy z Leśnej Krainy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, a także wręczyli piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, między innymi w porządkowaniu sali po zabawie.

Dziewczynki nie zapomniały również o święcie swoich kolegów, bowiem 10 MARCA obchodzony jest DZIEŃ CHŁOPCÓW. Były kolorowe laurki, życzenia oraz słodycze. Tego dnia było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków świadczyły o miło spędzonym czasie.

Słoneczka