KARNAWAŁ Z MUZYCZNĄ...

Dnia 11 stycznia w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się  koncert pod tytułem „Karnawał z Muzyczną”. Była to już druga odsłona, zapoczątkowanej w ubiegłym roku, serii widowiskowych koncertów skierowanych do dzieci i młodzieży z sokołowskich oraz okolicznych szkół i przedszkoli.

Podobnie jak w poprzednim roku, załoga samolotu „Ogiński” (nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia im. Michała Kleofasa Księcia Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim)  zabrała swoich „pasażerów” w rejs po muzycznym świecie. Dzieci miały okazję obejrzeć  krótkie filmy, które przybliżyły im  budowę oraz cechy instrumentów. Każdy taki blok zakończony był pięknym występem muzycznym.

Po części edukacyjnej na słuchaczy czekał interaktywny quiz, dzięki któremu dzieci mogły podsumować i sprawdzić wiedzę pozyskaną podczas muzycznej podróży. Czekały na nich również atrakcje ruchowe i taneczne.

„Karnawał z Muzyczną” spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Pięknemu koncertowi towarzyszyło dużo uśmiechu, ekscytacji oraz radości

z poznawania elementów muzycznego świata.