Wigilijny czas w Leśnej Krainie

Dni 14 i 15 grudnia 2022 zapisały się czerwonymi kartami w kalendarzu Leśnej Krainy. Przy betlejemskim żłóbku spotkała się cała przedszkolna rodzina. Honorowe miejsce zajął  zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Sokołów - Pan Maciej Wójcicki.

Niezwykle rodzinną uroczystość rozpoczęła Dyrektor Leśnej Krainy - Pani Ewa Zakrzewska, która złożyła wszystkim obecnym gorące życzenia świąteczne.

W pięknych Jasełkach Bożonarodzeniowych zatytułowanych „DZIŚ W STAJENCE MAŁY JEZUS SIĘ NARODZIŁ” zaprezentowały się  dzieci z grupy „MISIE” i „WIEWIÓRKI”.

Przed Dzieciątkiem Jezus wystąpiły także młodsze przedszkolaki z Leśnej Krainy, którym przygrywały  kolędy  i pastorałki.

Po serdecznych życzeniach przyszedł czas na słodkości przygotowane dzięki życzliwości naszych kochanych rodziców.

Nastał cudowny dla wszystkich czas - Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodzinom               i przyjaciołom  przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one ciepłe w sercu, zimowe na zewnątrz, wypełnione radością i miłością, a Nowy Rok 2023 niech spełni wszelkie marzenia, niesie optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

Słoneczka