Leśna Kraina- Zaprasza!

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca

2018.10.17

16 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim mali ratownicy z Leśnej Krainy już po raz czwarty uczestniczyli w próbie pobicia rekordu.

Dzień Edukacji Narodowej w Leśnej Kranie

2018.10.16

To dzień szczególny dla wszystkich pracowników naszego przedszkola, dzień w którym każdy z nas czuje się wyjątkowo.

II Konkurs poetycki im. Franciszka Kobryńczuka

2018.10.16

Kształtowanie świadomości regionalnej, kultywowanie regionalnej kultury i sztuki, wdrażanie dzieci do możliwości jej poznawania to "mały" patriotyzm, który rozwijamy w naszych wychowankach.

Wiewiórki i Misie na spektaklu teatralno-ekologicznym w Sokołowskim Ośrodku Kultury

2018.10.15

Dnia 15. października dzieci z wszystkich przedszkoli i szkół podstawowych z terenu miasta miały okazję obejrzeć spektakl teatralno-ekologiczny pt. „Skrzydlaty odlot”, który wystawiony został na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury.

Wiewiórki Ojcu Świętemu

2018.10.12

Pamiętamy naszego Papieża Jana Pawła II jako tego, który szczególnie ukochał dzieci. To one dnia 12 października zaprezentowały się na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury, aby we wspaniałym koncercie „DZIECI OJCU ŚWIĘTEMU” uczcić pamięć Papieża - Polaka.
» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce