Leśna Kraina- Zaprasza!

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Jestem sobie przedszkolaczek- pasowanie

2018.11.07

Pasowanie na przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych Leśnej Krainy.

Warsztaty w siedzibie LOT-u

2018.11.06

Zwiedzanie i przyswajanie wiedzy o jednej z największych i najstarszych czynnych linii lotniczych świata - Polskich Linii Lotniczych LOT.

Leśna Kraina w świecie bajek

2018.11.05

Ten dzień miał wszystkim przypomnieć, jak ważne są bajki, że warto do nich powracać. Celem zabaw było popularyzowanie tradycyjnych bajek bez przemocy, takich, gdzie dobro wygrywa, a zło zostaje ukarane.

Leśna Kraina pamięta o bohaterach

2018.11.01

31.10.2018 r. dzieci z grupy 5 i 6 - latków udały się pod pomnik „Nigdy więcej”. Przedszkolaki oddały hołd i uczciły pamięć zapalając znicze żołnierzom walczącym o wolność i niepodległość naszego kraju w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Przedszkolaki kodują podczas Europejskiego Tygodnia Kodowania

2018.10.17

Nauka programowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom, rozwijać wiedzę na temat działania technologii, a także zdobywać umiejętności w celu zgłębiania nowych pomysłów i opracowywania nowych innowacji. Uczy współdziałania w grupie oraz rozwija logiczne myślenie.
» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce