Leśna Kraina- Zaprasza!

SUPER DYREKTOR>>

PATRON HONOROWY - NADLEŚNICTWO SOKOŁÓW

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Warsztaty przyrodnicze " Lipa"

2018.11.29

Dnia 28.11.2018r. Przedszkolaki z grup „Wiewiórki” i „Misie” uczestniczyły w warsztatach przyrodniczo-leśnych poprowadzonych przez Panią Kingę Bobryk i Panią Annę Sawicką – pracowników Nadleśnictwa Sokołów.

Misie u fryzjera

2018.11.29

Dnia 27.11.2018r. przedszkolaki z grupy”Misie” mogły zobaczyć na czym polega praca fryzjera.

SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „JESTEM MAŁYM POLAKIEM”.

2018.11.28

Z ogromną radością informujemy, iż Ksawery Wójcicki z grupy „SŁONECZKA” zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie fotograficznym "JESTEM MAŁYM POLAKIEM" zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie.

URODZINY MISIA W LEŚNEJ KRAINIE

2018.11.26

Dnia 26.11.2018r. przedszkolaki z Leśnej Krainy uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Klaudia Kurełek nagrodzona w ogólnopolskim konkursie „Patriotyczne ORIGAMI - Herby Polskie”

2018.11.22

Miło nam poinformować, że Klaudia Kurełek z grupy „KRASNALE” otrzymała dyplom i nagrodę w ogólnopolskim konkursie plastyczno - konstrukcyjnym „Patriotyczne ORIGAMI - Herby Polskie” organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.
» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce