"Dzieci Dzieciom" - koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Sokołowianie"

W piątkowe przedpołudnie dzieci z Leśnej Krainy (KRASNALE, WIEWIÓRKI i MISIE) wybrały się do Sokołowskiego Ośrodka Kultury, gdzie wspólnie z innymi sokołowskimi przedszkolakami miały możliwość uczestniczyć w pięknym koncercie DZIECI DZIECIOM Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie”. Była to znakomita lekcja muzyki, która przybliżyła najmłodszym zabawy taneczne popularne na terenie Kurpi, Orawy, Warszawy i oczywiście Podlasia.

Niewątpliwie wzruszającym akcentem było powitanie wśród publiczności gości z Ukrainy i wykonanie dla nich piosenki w języku ukraińskim. Był to piękny ukłon w kierunku tych, którzy każdego dnia walczą o swój dom, swoją rodzinę i swój kawałek nieba. Dochód z koncertu został przeznaczony na pomoc dzieciom z Ukrainy. Dziękujemy naszym przedszkolnym Rodzicom, że dołożyli swoją cegiełkę na tak piękny cel.

Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich małych artystów, wśród których mogliśmy oklaskiwać dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, jak również wielu naszych absolwentów.

JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

Krasnale