ŚWIAT BEZ KOBIET BYŁBY JAK OGRÓD BEZ KWIATÓW...

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
                  I pierwszy promień bliskiej wiosny.
                  Dzień bez kłopotów i bez trosk.
                  Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
                  W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
                  Każdego dnia dobry uczynek -
                  To jest od chłopców upominek"
   Zbigniew Jeżyna

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.  Chłopcy z Leśnej Krainy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, a także wręczyli piękne laurki
i niespodzianki. Ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Wszystkie kobietki, te małe i te duże dziękują chłopcom za piękne życzenia, życzliwość i uśmiechy.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,

to doskonała okazja, aby kształtować wśród dzieci chęć sprawiania radości swoim najbliższym.

Jakże pięknie jest wówczas wokół nas.

słoneczka

krasnale