KOCHANYM BABCIOM I KOCHANYM DZIADZIUSIOM…

     W zimowym kalendarzu każdego z nas szczególne miejsce zajmują dwa wyjątkowe dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To bez wątpienia jest DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADZIUSIA.

    Dziadkowie są wielkim skarbem dla swoich wnuków. To oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Zawsze mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. To dla nich wnuczęta są radością życia. Te dni są również czasem, kiedy powinniśmy chociaż na moment zastanowić się, co zawdzięczamy swoim Dziadkom. To przecież oni kultywują rodzinne tradycje i podtrzymują w nas pamięć o tym, co ważne i piękne.

    W piątek, 21 stycznia przeżyliśmy cudowny dzień pełen ciepła rodzinnego, na który dzięki technologii komputerowej mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkie Babcie i wszystkich Dziadziusiów. W kolorowej scenerii zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup. Nie zabrakło pięknych tańców, wierszy i piosenek. W ten sposób przedszkolaki mogły podziękować za miłość, opiekę i czas, jaki poświęcają im DZIADKOWIE. Kochające wnuczęta obdarowały swoich bliskich wspaniałymi upominkami specjalnie dla nich przygotowanymi. Jeszcze długow Leśnej Krainie słychać było głośne STO LAT...

 Święto Babci i Dziadziusia to dzień pełen wzruszeń, radości i pięknych przeżyć. 

Babciu, Dziadku,

Bądźcie z nami.

Damy Wam łąkę z kwiatami, ze skowronkiem.

Do wąchania, patrzenia…

A do łąki dodamy życzenia:

Nawet, gdy się zachmurzy na niebie,

Nawet, gdy się nazbiera kłopotów,

My uśmiechamy się do Was zawsze,

Jak dziś, jak teraz! 

galeria 

Galeria grupy Słoneczka

Galeria grupy Krasnale

Galeria grupy Wiewiórki

Galeria grupy Misie