MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W LEŚNEJ KRAINIE

Piękną tradycją Leśnej Krainy jest uroczyste świętowanie Narodzenia Pana Jezusa, które gromadzi wokół żłóbka całą społeczność przedszkolną. Niestety w tym roku było nieco inaczej…

W czwartek 16.12.2021r. przeżyliśmy piękny dzień pełen niezwykłej magii Świąt Bożego Narodzenia, na który dzięki technologii komputerowej mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkie rodziny przedszkolne.

We wspaniałej świątecznej scenerii zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup.                   Nie zabrakło pięknych Jasełek, tańców i wspólnego kolędowania dla nowonarodzonego Dzieciątka w Betlejem.

Piękne, świąteczne  życzenia skierowali do wszystkich Pani Ewa Zakrzewska Dyrektor Leśnej Krainy i Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Sokołów Pan Maciej Wójcicki: „Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny…”

Po serdecznych życzeniach przyszedł czas na świąteczny obiad, podczas którego nie zabrakło tradycyjnych potraw wigilijnych i słodkości. Miłym akcentem były prezenty – niespodzianki przygotowane przez dzieci dla swoich najbliższych.

Nastał cudowny dla wszystkich czas - Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodzinom
i przyjaciołom  Przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.             Niech będą one ciepłe w sercu, zimowe na zewnątrz, wypełnione radością
i miłością, a Nowy Rok 2022 niech spełni wszelkie marzenia, niesie optymizm, wiarę,          szczęście i zdrowie.

Misie

Wiewiórki