Spektakl Pinokio

Dziś nasze 5-latki miały możliwość obejrzeć w Sokołowskim Ośrodku Kultury spektakl „Pinokio” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Było to barwne, muzyczne przedstawienie wierszem, które bawi i uczy podstawowych zasad moralnych. Historia niesfornego pajacyka ukazuje, że kłamstwo nie popłaca, starszym należy się szacunek, a miłość czyni cuda, angażując dzieci w baśniowy świat.

Galeria