Kochamy Nasze Panie

14. października w kalendarzu każdego przedszkola i szkoły zapisuje się jako Dzień Edukacji Narodowej. Choć sytuacja epidemiologiczna wymogła na nas inny scenariusz, to jednak dzień ten świętowaliśmy bardzo uroczyście. Już od rana czuć było atmosferę wielkiego święta. Przedszkolaki ubrane w wizytowe stroje, w pięknie udekorowanych salach śpiewały swoim ukochanym paniom piosenki i recytowały wierszyki.

Piękne podziękowania przekazała także Pani Dyrektor Ewa Zakrzewska, która życzyła swoim pracownikom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych celów.

Nasze szczególne podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, którzy na co dzień są dla nas ogromnym wsparciem, a w tym wyjątkowym dniu przygotowali dla nas pyszną słodką niespodziankę.

Jest nam niezmiernie miło, że o tym dniu pamiętała również Pani Agnieszka Tomaszewska z Kancelarii Ubezpieczeniowo-Finansowej w Sokołowie Podlaskim, która przekazała nam życzenia i pyszny tort.

Kochani, dziękujemy Wam za piękny dzień,

za Wasze ciepłe słowa i serdeczne uśmiechy.

Jesteście cudowni. Dziękujemy, że jesteście z nami.

fotogaleria