Rok szkolny 2017/2018


  1. Wyróżnienie dla Mateusza Kurełka w V Ogólnopolskiej edycji konkursu  „Listy dla Ziemi 2017” zorganizowanego przez fundację ekologiczną Arka pod hasłem ,,Po stronie natury".(wrzesień 2017)
  2. Laureaci: Marta Karczmarz i Staś Stański w Międzyprzedszkolny konkursie plastyczno-technicznym pt. „Jesienna gra planszowa” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim (listopad 2017).
  3. II miejsce - Zosia Drzewiecka, wyróżnienie Michał Wilk
    w
    Powiatowym Konkursie „Na najpiękniejszą ozdobę świąteczną” zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niecieczy (grudzień 2017)
  4. Wyróżnienie dla zespołu „Leśne Duszki” w III Powiatowy Festiwal Kolęd  i Pastorałek „Sokołowska kolęda” zorganizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury (styczeń 2018).
  5. I miejsce – Małgorzata Sawicz, wyróżnienie - Zuzanna Osiejewicz
    w Powiatowym
    konkursie plastycznym „Boże Narodzenie
    w malarstwie
    zorganizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury (styczeń 2018)
  6. III miejsce - Alicja Klimczuk w VI Ogólnopolskim Konkursie Historycznym organizowanym przez LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego  w Warszawie. Honorowy patronat nad konkursem sprawowali m. in.: Wojewoda Mazowiecki, Mazowiecki Kurator Oświaty, Muzeum Niepodległości i Instytut Józefa Piłsudskiego w Nowym Jorku,  Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy (marzec 2018)
  7. Laureaci w IV edycji Międzyprzedszkolnego konkursu „TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE – TANIEC DO PIOSENKI POLSKIEJ W STULETNIEJ HISTORII NIEPODLEGŁEJ” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 3 w Sokołowie Podlaskim (kwiecień 2018)
  8. Laureaci Festiwalu  Piosenki Patriotycznej „Mój ukochany kraj” zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka (maj 2018).
  9. I miejsce – Natalia Pytlak – Regionalny Konkursu Plastycznego  „Kapliczki, krzyże i figurki przydrożne w mojej miejscowości”. Organizatorami konkursu byli: Katolickie Przedszkole św. Antoniego w Węgrowie, Wydział Katechezy Kurii Diecezjalnej
    w Drohiczynie, Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.   Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ordynariusz Drohiczyński ksiądz biskup Tadeusz Pikus, Wicemarszałek Senatu Maria Koc, Burmistrz Miasta Węgrów Krzysztof Wyszogrodzki, Instytut Teologii Pastoralnej
    i Katechetyki  Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II
    . Natomiast patronat medialny zapewniło Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej, Niedziela Podlaska, Portal podlasie24.pl
    i Katolickie Radio Podlasie (maj 2015).
  10. II miejsce – Małgorzata Sawicz - „Mamo, tato jedź bezpiecznie”  konkurs plastyczno- literacki zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 15  w Siedlcach przy wsparciu  Urzędu Miasta Siedlce, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego  i Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach (maj 2015).
  11. I miejsce oraz statuetkę „Złota nutka” - Gromady Zuchowej „Leśne Biszkopty” prowadzonej przez Panie: podharcmistrz Katarzynę Nawacką i przewodnik Katarzynę Kruszewską - Festiwal Kultury Harcerskiej „Dla Niepodległej” zorganizowany przez Hufca ZHP im. Janusza Korczaka w Sokołowie Podlaskim (maj 2018).
  12. III miejsce dla MP4 w „Konkursie – zbiórka surowców wtórnych” XIV edycja konkursu zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie (czerwiec 2018).
  13. III miejsce –Zosia Drzewiecka- X edycji  konkursu plastycznego
    „O czyste powietrze dbamy – ze smogiem wygramy!”
    zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie (czerwiec 2018).

 



ROK SZKOLNY 2016/2017

 

  1. I miejsce- Wiktoria Sawicka, III miejsce- Alicja Bojar w Konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki czytanej na dobranoc” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 2    w Sokołowie Podlaskim (listopad 2016).
  2. Wyróżnienie – Wiktoria Sawicka – w Powiatowy konkursie plastycznym „Anioły Skrzydlate” zorganizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury (styczeń 2017).
  3. I miejsce w II Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek " Sokołowska Kolęda" zorganizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury (luty 2017).
  4. I miejsce -  Paulina Młynaczyk i Wiktoria Sawicka -  Konkursu PlastycznyRazem w pełni sprawni” zorganizowanym przez Miejskim Przedszkolu Nr 5 im. Kubusia Puchatka (marzec 2017).
  5. Laureaci - III edycja konkursu tańca „TAŃCZYĆ KAŻDY MOŻE – POLSKIE TAŃCE NARODOWE” w Miejskim Przedszkolu nr 3 (kwiecień 2017).


ROKU SZKOLNYM 2015/2016


  1. III miejsce Adrain Chodowiec w   Ogólnopolski Konkursie literacki pt. „Wiersz o Misiu Uszatku” zorganizowany przez Przedszkole nr 10 im. Misia Uszatka w Koszalinie.
  2. Konkurs Rodzinny „Dlaczego warto czytać?” na plakat promujący czytelnictwo zorganizowany przez Miejskie przedszkole nr 4 leśna Kraina we współpracyz Miejską Biblioteką Publiczną im. K. I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim.
  3. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza pacynka/kukiełka". Naszą placówkę reprezentował Tomasz Kupisz z grupy „Wiewiórki”, który pod kierunkiem Pani Edyty Chodowiec i Pani Moniki Hilaruk wykonał piękną kukiełkę Królowej Śniegu luty 2016).
  4. I MIEJSCE W I POWIATOWYM FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK "SOKOŁOWSKA KOLĘDA". Leśną Krainę reprezentowali: Asia Buczyńska, Zuzia Kruszewska, Zuzia Połosa, Ola Sikorska, Natalka Smolewska, Amelka Smunewska, Zuzia Strubel, AdrianChodowiec, Kuba Bednarczyk, Igor Żurawicki i Jaś Żochowski, którzy wystąpili z dwoma utworami: „Dzisiaj w Betlejem” i „Pastuszek bosy” (styczeń 2016).
  5. I miejsce Halina Gotowicka i wyróżnienie Nadia Odowska w   X — jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”,  był organizowany przez Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku we współpracy z Wydziałem Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanatem Bielskim pod honorowym patronatem J.E. Biskupa Drohiczyńskiego Tadeusza Piskusa, Minister Edukacji Narodowej, Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Powiatu Bielskiego oraz Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski. Dwie prace wykonane pod kierunkiem pani Żanety Wojtczuk ( październik 2015).


ROK SZKOLNY 2014/15

  1. I miejsce  Hania Skwierczyńska - Festiwal Piosenki Harcerskiej

  2. I miejsce dla kółka teatralnego "Dziecięcy teatrzyk" - Festiwal Teatrów - w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbył się Festiwal Kultury Harcerskiej - Festiwal Piosenki "Z piosenką przez 100-lecie" i Festiwal Teatrów. Organizatorem był Hufiec ZHP Sokołów Podlaski im. Janusza Korczaka obchodzi swoje 100-lecie. W Leśnej Krainie działa 13 Gromada Zuchowa MALI ODKRYWCY i już po raz trzeci wzięliśmy udział w harcerskim konkursie, za każdym razem z wielkim powodzeniem. Katarzyna Nawacka (maj 2015).

  3. II miejsce Zuzanna Brzozowska w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Polska to moja ojczyzna". Organizatorem konkursu było Publiczne Przedszkole nr 8 im. Kubusia Puchatka w Kluczborku pod honorowym patronatem Burmistrz Miasta Kluczborka.
  4. III miejsce Hanna Skwierczyńska w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową , organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niecieczy.
  5. I miejsce zajęła Natalia Tomczuk, II miejsce Zuzanna Kruszewska, wyróżnienie Barbara Grudziewska w  Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Barwy jesieni", organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr2 w Sokołowie Podlaskim.
  6. III miejsce w kategorii wiekowej 5-6 lat, zajęła Aleksandra Bartosiak, wyróżnienie otrzymali: Monika Bratosiak, Wiktoria Kuryłek, Zuzanna Kruszewska w Miejskim Konkursie plastyczno-Ekologicznym "Mój ogródek", organizowanym przez Urząd Miasta Sokołowa Podlaskiego.
  7. II miejsce-Antoni Sawicz lat 4 z Miejskiego Przedszkola nr 4 Leśna Kraina w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienia otrzymali: Maja Mikołajczuk lat 6, Mikołaj Rudaś lat 6, Michał Łączyński lat 5, Alan Sikorski lat 5, Aleksandra Kosieradzka lat, Emilia Kosieradzka w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Mój dąb" dla rodzin przedszkolaków, przedszkolaków i ich nauczycieli.