Leśna Kraina- Zaprasza!

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Warsztaty w Leśnictwie Holendernia

2018.10.09

Jesień w lesie jest najpiękniejsza, niezliczona ilość barw, zapach i szum wiatru kołyszącego już gałązki drzew przygotowujących się do snu zimowego, stwarzają magiczny nastrój.

„Pierogi lepić każdy może... a jak coś, to babcia mu pomoże”- spotkanie kulinarne w grupie KRASNALE

2018.10.08

08 października w Leśnej Krainie unosił się zapach gotowanych pierogów i smażonej cebulki... W tym dniu gościliśmy Panią Teresę Opęchowską – babcię Korneli z grupy KRASNALE. Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji projektu „Piękna Nasza Polska Cała”. Jednym z zadań jest wykonanie regionalnej potrawy „Według przepisu Babci lub Dziadka”.

Zdrowie to podstawa

2018.09.26

W dniu 25 września 2018 r. gościliśmy w naszym przedszkolu bardzo ważnego gościa, pana doktora Piotra Witkowskiego.

Sprzątamy Świat!!!

2018.09.21

W tym roku w piątek 21 września kolejny raz dzieci z Leśnej Krainy włączyły się do jubileuszowej akcji ,,Sprzątanie Świata - Polska". Tegoroczne hasło akcji to: ,,Akcja – segregacja! 2x więcej, 2x czyściej”. Celem tej edycji jest wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów.

Święto przedszkolaków – zawody sportowe „Biało – czerwoni”

2018.09.20

Dzień 20 września ogłoszony został przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.Tego dnia dzieci miały okazję sprawdzić swoją kondycję fizyczną uczestnicząc w zawodach sportowych „Biało – czerwoni” w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała", który jest odpowiedzią na wyjątkowe święto Polaków – 100 rocznicę odzyskania niepodległości.
» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce