Leśna Kraina- Zaprasza!

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Wyróżnienia dla Leśnej Krainy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

2018.12.21

Miło nam poinformować, iż Aleksandra Skibniewska z grupy „KRASNALE” i Ewelina Bielińska z grupy „WIEWIÓRKI” otrzymały WYRÓŻNIENIA w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bocian w Niepodległej”. Konkurs zorganizowany przez Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu miał na celu kształtowanie postaw patriotycznych, zapoznanie dzieci z historią i kulturą polską, pobudzanie inwencji twórczej, wyobraźni, fantazji oraz  doskonalenie warsztatu plastycznego.

Do organizatorów wpłynęły 223 prace z 91 placówek i oddziałów przedszkolnych z terenu całej Polski.

Składamy serdeczne podziękowania dziewczynkom za udział w konkursie oraz gratulujemy pomysłowości i zaangażowania w tworzenie małych arcydzieł.

» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce