Leśna Kraina- Zaprasza!

../foto/mini/mNadlesnictwo Sokolow.jpg

Wigilijny wieczór w Leśnej Krainie

2018.12.14

Dzień 13. grudnia 2018 roku zapisał się czerwoną kartą w kalendarzu Leśnej Krainy. W czwartkowy wieczór przy betlejemskim żłóbku spotkała się cała przedszkolna rodzina. Honorowe miejsca zajęli szczególni goście: Proboszcz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim - Ks. Krzysztof Kisielewicz i zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Sokołów - Pan Maciej Wójcicki.

Niezwykle rodzinną uroczystość rozpoczęła Dyrektor Leśnej Krainy - Pani Ewa Zakrzewska, która złożyła wszystkim obecnym gorące życzenia świąteczne.

W pięknych Jasełkach  zatytułowanych „Bajkowe Boże Narodzenie” zaprezentowali  się  Rodzice z Leśnej Krainy, którym towarzyszył chór aniołów.

Przed Dzieciątkiem Jezus wystąpiły także przedszkolaki z Leśnej Krainy. Dzieci z grupy „SŁONECZKA” zaprezentowały się w „Tańcu aniołów”, „KRASNALE” zatańczyły do pastorałki „Śpiewają leśni”. Z pięknym tańcem „Tłumy serc” wystąpiły  także dzieci z grupy „WIEWIÓRKI”, a „MISIE” zatańczyły „Kołysankę dla Jezuska”.

W rodzinny świąteczny nastrój wprowadził nas Ks. Proboszcz, który odczytał tekst Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa. Na ręce Pani Dyrektor i nauczycieli złożył opłatek jako symbol nadchodzących świąt.

Po serdecznych życzeniach i dzieleniu się opłatkiem przyszedł czas na słodkości przygotowane dzięki życzliwości naszych kochanych rodziców.

Miłym akcentem były prezenty – niespodzianki przygotowane przez dzieci dla swoich najbliższych.

Dzień 13. grudnia otaczała aura nostalgii i przyjaźni, jaką zawsze odczuwa się podczas rodzinnych spotkań.

Nastał cudowny dla wszystkich czas - Boże Narodzenie. Wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom  Przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one ciepłe w sercu, zimowe na zewnątrz, wypełnione radością i miłością, a Nowy Rok 2019 niech spełni wszelkie marzenia, niesie optymizm, wiarę, szczęście i zdrowie.

» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce