Finał WOŚP w naszym przedszkolu
Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim Rodzicom, opiekunom i przyjaciołom naszego przedszkola , którzy wraz z nami zagrali dla zdrowych brzuszków naszych dzieci i wsparli zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
" Dobro to jedna rzecz, która się mnoży, gdy sie ją dzieli".

