Zimowe spotkanie z leśniczym

Dzisiaj 15.01. w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność spotkania z naszym przyjacielem . 
Odwiedził nas Pan Leśniczy Maciej Wójcicki. 
Na spotkaniu pt. ,,Ptaki zimą” dzieci dowiedziały się o życiu i dokarmianiu ptaków zimą oraz zapoznały się z różnymi gatunkami zimowych ptaków.
Po pogadance i obejrzeniu filmiku edukacyjnego przedszkolaki wraz z opiekunami i Panem Leśniczym udały się do przedszkolnego Ptasiego Kącika , by wspólnie dokarmić ptaszki i pomóc im przetrwać zimę. 
Bardzo dziękujemy Panu Maćkowi za wartościową prelekcję i przekazanie cennych informacji na temat dbania o ptaki zimą.
 
Galeria